wtorek, 16 lipca 2013

Peeling błotny do twarzy z kwasami owocowymi BingoSpa


Opis produktu

Drobnoziarnisty peeling błotny BingoSpa do twarzy z kwasami owocowymi AHA delikatnie usuwa martwy naskórek. Zawiera 10% naturalnego błota z Morza Martwego, 2% mielonych pestek z oliwek i pięćdziesięcio procentowe kwasy owocowe.
W przypadku cery tłustej i mieszanej błoto z Morza Martwego oczyszcza zatkane pory skóry (poprzez absorbcję z porów nieczystości) oraz zapewnia działanie bakteriobójcze. Bardzo istotne dla osób z cerą tłustą i mieszaną jest to, iż błoto powoduje istotne zwężenie porów skóry.

Kwasy owocowe złuszczają naskórek. Zwiększają poziom nawilżenia skóry czego efektem jest poprawa elastyczności i wyglądu zewnętrznej warstwy skóry.

Po starannie wykonanym peelingu BingoSpa skóra jest oczyszczona i wygładzona, bardziej podatna na działanie aktywnych substancji zawartych w innych preparatach kosmetycznych BingoSpa.

Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowych

Sposób użycia: opuszkami palców rozprowadzić peeling BingoSpa na twarzy i szyi. Delikatnymi, kolistymi ruchami masować skórę, następnie spłukać wodą.


cena: 12zł/100g


Moja opinia:  Peeling jest zamknięty w małym, ładnym słoiczku i tu pierwsza i jednyna jego wada - brzegi pojemniczka brudzą się peelingiem który szybko zasycha i utrudnia otwieranie/zamykanie go, po za tym żeby go zamknąć trzeba najpierw umyć dłonie co nie jest wygodne ( można ich nie myć i ubazgrać cały słoiczek błotkiem - jak to robi moja rodzicielka :P )  Na tym mankamencie kończą się wady tego peelingu.
Niektórzy mogą powiedzieć że jest słabym zdzierakiem, ale choć mam skórę tłustą i grubą to uważam że zdziera wystarczająco mocno, czasami moja twarz jest zaczerwieniona.  Peeling nie pachnie, a raczej pachnie błotkiem - nie jest to nieprzyjemny zapach, nie przeszkadza w używaniu.
Zwykle po peelingu zostawiam go na chwile na twarzy by kwasy owocowe mogły zadziałać następnie zmywam i...moja buźka jest gładka, promienna i oczyszczona.  Niestety peeling nie radzi sobie z zanieczyszczonymi porami na moim nosie, ale oprócz plasterków głęboko oczyszczjących jeszcze nic sobie z nim nie poradziło więc nie uważam tego za wadę.  Peeling więc serdecznie polecam.

Tu: http://www.bingosklep.com/peeling-blotny-twarzy-kwasami-owocowymi-bingospa-p-280.html możecie go kupić :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!