wtorek, 16 lipca 2013

Jedwabne serum do mycia włosów BingoSpa

Opis produktu

Odbudowujące i uelastyczniające serum BingoSpa do mycia włosów.

Proteina jedwabiu posiada znaczne pokrewieństwo do protein występujących w skórze i włosach. Dzięki temu rozpuszczalne białko jedwabiu może tworzyć na powierzchni włosów film ochronny, który wygładza ich powierzchnię. Nadaje to włosom przyjemny chwyt, poprawia ich czesalność.

Proteiny jedwabiu posiadają ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku włosów, dzięki czemu preparat posiadający w swoim składzie proteiny jedwabiu silnie przywierają do ich powierzchni.


Bogate w proteiny jedwabiu serum BingoSpa zwiększa zatrzymywanie wilgoci na powierzchni włosów poprawiając ich podatność na układanie, zapobiega ich elektryzowaniu, nadaje włosom elastyczność, miękkość oraz jedwabisty połysk.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy, masować, dokładnie spłukać, ewentualnie zastosować odżywkę.

Pojemność 150 ml/ cena: 9zł


Moja opinia:
W moim odczuciu jest to po prostu szampon do włosów, ot zwykły który po prostu ma za zadanie umyć włosy i dobrze to robi. Zmywa oleje, włosy są po nim ciut dłużej świeże niż po innych szamponach ale nic po za tym. Nie odbudowuje włosów, nie uelastycznia ich jak twierdzi producent, ale nie czarujmy się - żaden szampon tego nie zrobi. Po umyciu włosów tym "serum"  koniecznie muszę nałożyć odżywkę bo moje włosy są jakby tępe. Jeśli chcecie kupić szampon który przedłuży świeżość to polecam, jeśli oczekujecie po nim odżywionych, zdrowych włosów to się rozczarujecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!