poniedziałek, 3 września 2012

BingoSpa Mleczko kolagenowe do kąpieli

Na początku chciałam Was bardzo przeprosić za swoją długą nieobecność!  Było to związane z wakacjami, a potem z brakiem komputera bo odmówił posłuszeństwa.  Obiecuję poprawę i już nie zniknę ;)

Dzisiaj recenzja pierwszego produktu od BingoSpa!

A jest to:   Mleczko kolagenowe do kąpieli z algowym kompleksem nawilżającym
Zacznę od tego że uwielbiam kąpiele i często umilam je sobie różnymi olejkami czy kulami musującymi, więc bardzo ucieszyłam się z tego mleczka.Ze strony producenta:
Mleczko kolagenowe do kąpieli BingoSpa z nawilżającymi algami o uwodzicielskim zapachu, delikatnie myje i pielęgnuje. Obfita i puszysta piana miękko otula ciało, relaksuje i odpręża.


 Sposób użycia:  do wanny z wodą otemperaturze ok. 40stopni wlać 100ml płynu. Przebywać w kąpieli do 20 minut.

Gdy przeczytałam że trzeba wlać aż 100ml (cała butelka ma 500ml) to pomyślałam że szkoda mi całej butli na tylko 5 kąpieli więc do pierwszej wlałam zalecane 100 ale w następnych już zaczęłam je oszczędzać i powiem Wam że wcale nie trzeba go aż tak dużo lać :)

Mleczko pozytywnie mnie zaskoczyło bo jak to często bywa z olejkami, mleczkami i kulami do kąpieli - rzadko kiedy dają pianę -  a przy tym miałam całą wannę! Niestety piana utrzymuje się tylko ok. 20 min (ale w sposobie użycia pisze żeby przebywać w kąpieli do 20 min, także nie uważam tego za minus)
Do tego mleczko pięknie pachnie, trudno określić ten zapach ale jest słodki, przyjemny, pielęgnacyjny.  Woda pachnie przez całą kąpiel, niestety nie utrzymuje się na ciele po wyjściu z kąpieli.

Kolejny plus dla tego produktu jest za to, że naprawdę nawilża, skóra jest przyjemnie gładka :)

Opakowanie wygląda ładnie, elegancko ale niestety etykietka szybko się brudzi.


Cena:  14zł/500ml

Dostępność:  niestety jest dostępne tylko w sklepach internetowych, np. na stronie producenta:
http://www.bingosklep.com/mleczko-kolagenowe-kapieli-nawilzajacym-kompleksem-algowym-bingospa-p-191.html

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz!